You never have to be cold, my Lara, if you don´t wont to be.....

...T.R.Legend na Xbox 360...

2. září 2008 v 19:15 | David |  Tomb Raider 7

Tomb Raider : Legend na Xbox 360

Úvod
Tomb Raider : Legend vyšla pro mnoho platform, také pro konzoli Xbox 360.
Xbox 360 je v současné době velmi převratná konzole, která je velmi slušně vybavená pro optimální požadavky nových her, oproti Playstationu 3 má také tu výhodu, že je levnější, navíc si Microsoft - výrobce Xboxu 360 prodávanost této konzole pojistil tím, že Xbox 360 vyšel dřív, než očekávaný Playstation 3. Už na něj vyšlo neskutečné množství her - Tomb Raider : Legend!(která také vyšla pro jeho starší verzi ,,Xbox") se ale na Xboxu 360 prezentovala skoro více, než na samotném PC, či jiných platformách. Zde obrázek konzole:
Oproti Pc verzi se na Xboxu 360 hra liší jen pár detaily - ale tím nejpatrnějším je nádherná HD grafika (tu si pouze majitelé Xboxu 360 a Pc verze mohou dovolit, ovšem pro Pc je třeba mít opravdu dobrý Pc) nádherné stíny, vykreslování vody a atmosféry kolem. Xbox 360 se může také pyšnit funkcí Xbox live, která je velmi užitečná - přes ní si do Xboxu mohou stahovat návody, cheaty, dema, obrázky a jiné bonusy z aktuálně vydaných nebo chystaných her pro Xbox 360.
Co se týče koupě Xboxu 360, tak se dá koupit v různých sadách - od nejobyčejnější se základní výbavou (Xbox 360 arcade) až po nejlepší našlapanou s mnoha věcmi a nějakou tou hrou zdarma (Xbox 360 elite).
Tomb Raider : Legend hrát na Xboxu je velmi pěkný zážitek, kromě grafiky se můžeme dočkat i zajímavého ovládání, a ukládání a jiné věci jsou klasické jako na Pc (na Xboxu 360 se hra ukládá na paměťovou kartu - v základní verzi má kapacitu 256 mb).
Tomb Raider: Legend vyšla v těchto verzích:


1) Standartní verze s manuálem, která vyšla ihned po oficiálním vydání hry.
2) Verze ,,Classics", která vyšla o hodně později po vydání hry, a kromě toho, že byla od původní verze na Xbox 360 zlevněna, tak také obsahuje některé opravy chyb ve hře samotné.
Tak jako Tomb Raider : Angel of Darkness měl být vstup na novou konzoli (v té době to byl playstation 2), tak Tomb Raider : Legend odstartovala generaci nových dílů na této konzoli (Proto se hra snaží vyvíjet s co nejnamakanější grafikou, aby byla pro Xbox 360 optimální, a přitažlivá) už na ní vyšla krom T.R.Legend i výroční Tomb Raider : Anniversary a chystá se i nový Tomb Raider : Underworld.
Zajímavosti
Do Xboxu 360 si můžete (pokud ho samozřejmě vlastníte) koupit výměnné kryty, a vyzdobit si tak vaši konzoli podle vašeho vkusu a stylu...desingnů je spousta - od obrázků z motiven her, tak obrázků všemožných zvířat, vzorů apod.......
Na Xbox 360 je také k dostání originální kryt od Eidos Interactive s motivem Tomb Raider : legend, bohužel není k dostání v ČR. Zde obrázek:
Na závěr:
Je to neověřené, ale údajně na verzi Xboxu 360 chybí jedno video s Larou, při převádění hry pro tuto konzoli autoři udělali chybu, a zapomněli do výroby zahrnout jednu cutscénu ze hry - jednu z prvních.
...End...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik % by podle Vás měl dostat Tomb Raider:Legend?

100 - 90% 80% (16)
80 - 70% 15% (3)
60 - 50 % 0% (0)
40 - 30 % 0% (0)
20 - 10 % 5% (1)

Komentáře

1 Lufík Lufík | Web | 8. září 2008 v 15:26 | Reagovat

Jo TR:L na Xbox 360 je fkt nádherný. Když jsem TR:L hrála na xboxu 360 opravdu jsem se posadila na zadek. Zdá se mi, že to je ještě o trochu lepší než next gen na PC. Fkt paráda :)

2 David David | E-mail | Web | 8. září 2008 v 17:06 | Reagovat

To ti věřím, taky se mi zdá verze Xboxu 360 více po grafické stránce pěknější!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama